общественные организации Харькова, социальный заказ, благотворительные фонды Харькова, социальные службы, социальные услуги, социальное законодательство, социальные проекты, социальные программы, громадські організації Харкова, громадські об'єднання, соціальне замовлення, благодійні фонди, соціальні служби, соціальні послуги, соціальна  допомога, соціальний захист WWW.SOCIAL.KHARKOV.UA
Харьков Cоциальный - Портал социальных услуг Харьковского региона
Помощь
Службы портала
Регистрация на портале
Вход пользователей
Логин:
Пароль:
Забыли пароль?
Рассылка

Анонсы новостей
портала на Вашу почту

Введите ваш e-mail:


Подписаться на RSS
Что такое RSS?Скачать безопасный браузер Firefox
LibreOffice

События > Відкриття виставки «…Немов ковток свіжого повітря»
2014-08-26 08:25 GMT - 2014-08-26 18:25 GMT
26 серпня 2014 року о 14:00 у приміщенні виставкового залу Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, за адресою: м. Харків, площа Свободи 4, відбудеться відкриття виставки «…Немов ковток свіжого повітря».

На виставці представлено портрети колишніх жертв нацизму з Білорусі, Росії та України, які розповідають про свої долі, а також про те, як змінила їхнє життя програма «МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ: ДІАЛОГ», яку з 2009 року фінансує в Україні Німецький фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє». У рамках цієї програми було підтримано понад 200 проектів на благо колишніх жертв націонал-соціалізму в Росії, Україні та Білорусі. Організаційним партнером Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» у реалізації програми «Місце зустрічі: діалог» є Всеукраїнська благодійна організація «Турбота про літніх в Україні».

Головна мета програми полягає в тому, щоб на знак визнання страждань осіб, переслідуваних нацистським режимом, віддати належне їхнім долям, підтримати і зробити внесок у поліпшення життєвих умов цих людей у країнах реалізації проектів.

Проект «Укріплення соціальних зв’язків для людей, які постраждали від нацизму, шляхом проведення зустрічей з молоддю, як для мобільних, так і для немобільних літніх людей у м. Харкові», реалізується Харківським обласним благодійним фондом «Соціальна служба допомоги» за підтримки німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» та Всеукраїнської благодійної недержавної організації «Турбота про літніх в Україні».

Основна мета проекту – адаптація та ресоціалізація людей похилого віку в сучасному соціумі, які постраждали від фашизму.

На відкриття виставки запрошені представники міської та обласної адміністрації, Почесний консул Німеччини, представники громадських організацій, представники вищих учбових закладів міста Харкова, представники ЗМІ.

Контактна особа:
Баглаєнко Ірина
тел. 067-570-33-71, 095-584-92-32


Джерело: Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги»
Коментарии:

Социальный поиск

Поиск по порталу "Харьков Социальный" и сайту сети Е-офисов:

Опрос
Темы форума
Последние публикации
© 2004-2013 Портал «Харьков Социальный»
Соблюдение авторских прав